خدمات ما

ضرورت سمپاشی منزل چیست؟

وقتی تعداد حشرات موذی در خانه افزایش می‌یابد، ضرورت استفاده از خدمات سمپاشی شدیدا افزایش پیدا می‌کند. این موضوع بخصوص وقتی که دمای هوا افزایش می یابد بیشتر نمود پیدا می کند. بنابراین بهتر است که در اوایل فصل تابستان اقدام به سمپاشی منزل یا مکانهایی کنیم که در معرض حجوم سوسک و حشرات قرار دارند.

در حال حاضر یکی از اصلی‌ترین اقدامات در مبارزه با حشرات و جانوران موذی، استفاده از سموم شیمیایی است. ضمن اینکه افرادی هم هستند که خودشان از عطاری‌ها اقدام به خرید سم می‌کنند و بدون در نظر گرفتن دوز مصرفی و یا پیروی از دستورالعمل‌های اشتباه، از آن استفاده می‌کنند و با این کار علاوه بر آسیب رساندن به سلامت افراد خانه، حشرات هدف را نسبت به این گونه سموم مقاوم می‌کنند.

گاهی ریختن این سم‌ها در چاه‌های فاضلاب موجب بیماری و نابودی میکروارگانیسم‌های موجود در چاه می‌شود و به محیط‌زیست آسیب می‌رساند. بسیاری از سم‌های موجود در عطاری‌ها و سم‌فروشی‌های غیر‌معتبر، سموم گیاهی درجه پایین و محتوی مواد دکلره است که می تواند تا ۴۰ سال در محل باقی بماند و از خانواده د.د.ت محسوب می‌شود که بسیار خطرناک است.

سمپاشی در منزل

شماره‌های تماس

تلفن مرکزی

۰۲۱۸۸۰۱۳۹۲۲

شعبه شمال تهران

۰۲۱۲۲۵۵۰۴۵۳

شعبه شرق تهران

۰۲۱۷۷۷۳۸۶۰۹

شعبه غرب تهران

۰۲۱۴۴۲۸۸۴۲۶

شعبه مرکز تهران

۰۲۱۶۶۸۸۲۴۷۲

شعبه جنوب تهران

۰۲۱۵۵۵۹۵۶۴۴

انواع سمپاشی

مقالات و خبرها

سمپاشی موریانه

دفع آفات منازل؟

مورچه ، سوسک ،ساس، موریانه، کنه، کک ، پشه، ماهی نقره ای، بید، حشرات مکنده و گزنده و جوندگان شامل انواع موش ها و … از جمله آفات منازل بوده که بیشتر در محل سکونت انسان دیده می شوند. آن ها بیش از اینکه مزاحم به شمارآیند، تهدیدی بسیار جدی برای سلامت و گاهاً از بین بردن اموال شما به حساب می آیند.
با وجود شرکت سمپاشی نگین دشت، حشرات هیچ شانسی برای بقا و زنده ماندن در محیط محل سکونت شما را ندارند .

ابتدا از طریق تماس با متخصصان  ما  از مشاوره رایگان شرکت بهره مند شده و قابل ذکر است مهم ترین نکته در بحث سمپاشی و دور نگه داشتن حشرات از محیط زندگی مان اقدام به سمپاشی توسط متخصصان در تمامی فصول و دوره های سال می باشد به همین دلیل است که متخصصان کنترل آفات و سمپاشی با به کار گیری و بهره مندی از دانش حشره شناسی کلیه آفات را در تمامی فصول از منزل شما دور می کنند.

چرا باید ما را انتخاب کنید

سمپاشی پنجره

تنوع خدمات سمپاشی

شرکت ما ارائه انواع خدمات دفع حشرات و جوندگان خانگی است. از سمپاشی برای ساس، شپش، مایت، انواع سوسک و ….. گرفته تا سمپاشی برای انواع جوندگان نظیر موش‌های کوچک و درشت می‌توانید از ما کمک بگیرید.

افراد کار آزموده

سمپاشی عملی خطیر و حساس است  زیرا رابطه مستقیمی با سلامتی انسان دارد به همین دلیل شرکت سم پاشی منزل همواره افراد با تجربه و حرفه‌ای را برای اینکار استخدام می‌کند

سمپاشی تخصصی

تنها راه از بین بردن آفات، سمپاشی توسط افراد کارآزموده است که با استفاده از سموم بهداشتی با هدف رفع نگرانی و آسودگی خاطر مشتریان ما صورت می گیرد.

قیمت مناسب

سمپاشی توسط  متخصصان سمپاشی ما با حداقل قیمت و با هدف؛ ارائه حد اکثر کیفیت خدمات ، صورت می گیرد.نظرات مشتریان ما گواهینامه عملکرد ما می باشد

سمپاشی منزل